Nowości Pojazdy Ciężarowe

Nowości Kässbohrer na IAA w Hanowerze

23/09/2016 15:03:33
ECI - 23/09/2016 15:03:33 - autorstwa
Nowości Pojazdy Ciężarowe

Producent pojazdów Kässbohrer skorzysta z targów IAA w Hanowerze aby zaprezentować swoje nowości przed licznymi odwiedzającymi z całej Europy.Od 22 do 29 września 2016 roku główne firmy branży transportu spotkają się w Niemczech aby zaprezentować swoje innowacje i spotkać się z innymi firmami swojej branży. Z tej okazji marka Kässbohrer zaprezentuje 5 innowacyjnych produktów odwiedzającym targi.

Nowości Kässbohrer na IAA w Hanowerze

Kässbohrer proponuje nową cysternę do mas bitumicznych

Niemiecka marka zaproponuje odwiedzającym targi cysternę do mas bitumicznych  K.STS SS 32 o poj. 32 m3. Została ona stworzona przestrzegając europejskich norm dotyczących bezpieczeństwa. W tym celu został zamontowany na cysternie elektroniczny system automatyzacji rozładunku.

Naczepa niskopodwoziowa z  3 osiami K.SLS L3 

Na stoisku marki odwiedzający będą mieli okazję również odkryć naczepę niskopodwoziową na trzech osiach wyposażoną w rampę hydrauliczną "szyję łabędzia". Podwozie tej naczepy jest całkowicie metalowe co pozwala na zwiększenie jej odporności.

Nowy model silosa z przechyłem

Model silosa z przechyłem Kässbohrer K.SSK 60 pozwala na wyróżnienie systemu elektronicznego kontroli silosa. Model  K.SSK 60 posiada pojemność  60 m3. Ten silos jest wyposażony w cyfrowy system kontroli przyczepy  i zostanie przedstawiony podczas wydarzenia  New Mobility World Live w czasie trwania IAA.

Przyczepa niskopodwoziowa na dwóch osiach

Kassbhorer zaprezentuje również przyczepę niskopodwoziową na dwóch osiach. Ta przyczepa pozwala na transport ładunków ponadwymiarowych. Jest ona zdolna do przewozu ładunków osiągających nawet 3,7 metrów wysokości. Model, który zostanie zaprezentowany podczas targów będzie wyposażony w ruchomą drewnianą podłogę. Ta podłoga została zamieszona w pojeździe w celu ułatwienia transportu ładunków owalnych. Inżynierowie popracowali również nad poprawą łączeń hydraulicznych i elektrycznych tej niskopodwoziowej przyczepy.

Firanka do przewozu szpul K.SCC X +

Marka zaprezentuje również firankę do przewozu szpul. Model  K.SCC X + posiada najdłuższą platformę do przewozu szpul w swojej kategorii. Ta przyczepa firanka do przewozu szpul może być połączona z ciągnikami  6x2 i 6x4. Co do bezpieczeństwa przyczepa  K.SCC X + pozwala na wykonanie 500 opasań ładunku w celu jego zabezpieczenia.

 

  

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...