Nowości Pojazdy Ciężarowe

Innowacje Carrier Transicold zaprezentowane na targach IAA w Hanowerze

23/09/2016 17:18:02
ECI - 23/09/2016 17:18:02 - autorstwa
Nowości Pojazdy Ciężarowe

Do 29 września marka Carrier Transicold prezentuje swoje nowości w zakresie systemów chłodzących. Na stoisku firmy odwiedzający mogą zapoznać się na najnowszymi technologiami. Dla przykładu marka eksponuje na swoim stoisku najnowsze systemy komunikacji pozwalające na wysłanie klientom notyfikacji w relnym czasie. Klienci mogą również zobaczyć najnowsze systemy chłodzące Carrier Transicold przyjazne dla środowiska.

Innowacje Carrier Transicold zaprezentowane na targach IAA w Hanowerze

Prototyp, który funkcjonuje na naturalny ochładzacz

Carrier Transicold korzysta z wydarzenia aby zaprezentować po raz pierwszy na rynku europejskim naturalny system chłodzenia. Dla potrzeb demonstracji system ten został zainstalowany na naczepie  Rohr. Ten prototyp został już nagrodzony w ramach « Trailer Innovation Awards 2017 » w kategorii środowisko. 

Ten całkiem nowy system chłodzenia  Carrier Transicold dla naczep używa tylko dwutlenku węgla (CO2) w zamkniętym obwodzie. Gaz ten, reputowany jako bezpieczny dla warstwy ozonowej, pozwala na "czystszy" transport. To firma  Netto Marken-Discount przetestuje ten prototyp przez 3 lata.

Podczas tego tygodnia marka prezentuje również swoją nową gamę parowników dla ciężarówek i naczep Vector. Te parowniki mogą być szybko instalowane i odinstalowane co ułatwia naprawę i konserwację.

Ekologiczny system Eco-Drive  

Carrier Transicold zaprezentuje również swoje nowe agregaty chłodnicze bez silnika jak również rewolucyjny moduł energetyczny : Eco-Drive.

Na zewnątrz stoiska  Carrier Transicold, odwiedzający mogą uczestniczyć w demonstracji tego modułu w realnych warunkach i odkryć w jaki sposób moc hydro-elektryczna produkowana przez silnik Euro 6 pojazdu ciężarowego może zmniejszyć szkodliwe emisje.

Zainstalowany na ciężarówce, Eco-Drive jest zasilany przez pompę hydrauliczną połączoną z systemem ciężarówki. Następnie fukcja hydrauliczna pilotuje generator, który wydaje moc elektryczną agregatowi chłodniczemu.W dodatku, Eco-Drive potrzebuje niewiele konserwacji i dostosowuje się do prawie wszystkich modeli ciągników siodłowych i ciężarówek.

Victor Calvo, Dyrektor Directeur  Carrier Transicold Truck & Trailer dla Europy przyznaje, że  : « Targi reprezentują wyjątkową okazję do zaprezentowania naszym klientom i przyszłym klientom liczne atuty nowej technologii TRS , która występuje pod marką  Carrier Transicold i korzysta z jej sieci usługowej. Te agregaty chłodnicze przynoszą nowy wymiar do naszej gamy produktów i pozwalają nam wspierać naszych klientów -zarządzających flotą w zakresie wydajności energetycznej i ekologicznej przestrzegając łańcucha chłodniczego. »

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...