Konstruktor Pojazdów Ciężarowych

Zbliżenie na Renault Trucks T High Edition

31/10/2016 17:12:28
ECI - 31/10/2016 17:12:28 - autorstwa
Konstruktor Pojazdów Ciężarowych
Renault Trucks

Dostępny w Holandii od kilku miesięcy, Renault Trucks T High Edition został zaprezentowany 19 października w Agadirze w Maroku. We wrześniu 2016 roku , Renault Trucks oficjalnie wprowadził na europejski rynek te serię specjalną podczas targów IAA w Hanowerze.

Zbliżenie na Renault Trucks T High Edition

Ciągnik siodłowy idealny na długie dystanse

Wyposażony w idelanie płaską podłogę, Renault Trucks T High Edition jest bardzo przestronny. Godny następca Renault Magnum , T High jest wyjątkowo dobrze dostosowany do długich dystansów. Inżynierowie francuskiej marki zwrócili szczególną uwagę na komfort kierowcy. Dwa podłokietniki jak również kierownica są pokryte skórą. Dodatkowo, łagodne oświetlenie zostało zamieszczone w kabinie aby zoptymizować czas wypoczynku kierowcy. Dla tras wykonywanych nocą ciągnik jest wyposażony w czerwone światła dla wygodniejszej jazdy.

 

 

Nowości estetyczne

Renault Trucks High Edition zadbał o aspekt estetyczny pojazdu. Czarna farba sprawia, że pojazd jest elegancki. Został on również wyposażony w aluminiowe felgi. Cienkie czerwone linie podkreślają kabinę i przypominają klamki , które są również czerwone.

 

 

Renault Trucks T High : skuteczność i wydajność

Omawiana edycja jest wyposażona w silnik 13 litrów 520 KM powiązany z systemem Common Rail. Francuski konstruktor pomyślał o wszystkim ponieważ pojazd jest wyposażony w Pack Eco + który zawiera Optivision, gwarantujący bezpieczeństwo kierowcy. Pojazd ciężarowy posiada również tempomat z GPS który faworyzuje eko-jazdę. Aerodynamika została ulepszona co pozwala na realizację ekonomii paliwa.

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...