Różne Transport

Nowość ! Kupuj i sprzedawaj swoje pojazdy ciężarowe nawet w Ameryce Południowej z Europa-ciezarowki.pl

30/01/2017 17:12:00
ECI - 30/01/2017 17:12:00 - autorstwa
Różne Transport

Obecna już w ponad 40 krajach, Europa-ciezarowki.pl wprowadza strony w Ameryce Południowej aby ułatwić kupno/sprzedaż twoich pojazdów ciężarowych na czterech krańcach świata.

Nowość ! Kupuj i sprzedawaj swoje pojazdy ciężarowe nawet w Ameryce Południowej z Europa-ciezarowki.pl

Europa-ciezarowki.pl towarzyszy ci w kupnie-sprzedaży pojazdów ciężarowych na poziomie międzynarodowym

Od momentu swojej kreacji, w 2000 roku Europa-ciezarowki.pl kontynuuje swój rozwój w Europie i w reszcie świata aby ułatwić wam sprzedaże używanych pojazdów ciężarowych.

Po przetłumaczeniu strony na 6 kolejnych języków  (węgierski, czeski, duński, szwedzki, turecki i arabski) i wprowadzeniu strony na rynek afrykański w ciągu ostatnich dwóch lat, przyszedł czas na kontynent południowo amerykański. Na początku tego roku wprowadziliśmy naszą stronę w kolejnych 10 państwach  : Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chili, Kolumbia, Ekwator, Paragwaj, Peru, Urugwaj i Wenezuela.

Kilka kluczowych danych na południowoamerykańskim rynku pojazdów ciężarowych

Około1 005 000 nowych pojazdów użytkowych zostało zarejestrowanych w Ameryce Południowej w 2015 roku. Te liczby wzrosną ponieważ stosunek pojazdów zarejestrowanych do populacji w danym miejscu wzrasta o  59% rocznie (dwa razy więcej niż średnia na świecie). Według ACEA (European Automobile Manufacturers Association), sprzedaż  pojazdów użytkowych w Ameryce Południowej wzrośnie prawdopodobnie o 27% do 2022.

 

Komentarze

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...