/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciągniki siodłowe Iveco Stralis używane

 678 ogłoszeń ciągniki siodłowe Iveco Stralis używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 33
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciągnik siodłowy :

DAF, Iveco, Renault, Scania, Volvo, MAN, Mercedes, Freightliner

Stralis jest gamą ciężkich pojazdów ciężarowych produkowanych przez włoskiego konstruktora Iveco od 2002 roku, zastępującego gamy Eurostar i Eurotech. W 2003 roku Stralis został wybrany « Ciężarówką Roku ».
Iveco Stralis są wyposażone w silniki Iveco Cursor 8, 10 lub 13 litrowe. Istnieje 8 wersji diesel (od 310 do 560 KM) i 3 wersje CNG (od 270 do 330 KM). Wyposażone w skrzynię biegów ręczną (Eurotronic ZF) lub automatyczną (Allison), Stralis posiadają również hamulec ręczny Iveco Turbo Brake. Dostępne w różnych konfiguracjach osi (4X2, 6X2 lub 6X4), Stralis posiadają DMC od 18 do 72 ton. Istnieją 3 wersje kabiny w Stralisie : AS (Active Space), AT (Active Time) i AD (Active Day).
W 2007 roku, Iveco wprowadziło drugą generację Stralis, następnie w 2012 roku trzecią, nazwaną « Stralis Hi-Way ». Iveco Stralis Hi-Way, zgodny z normą Euro 6, zmniejszył zużycie paliwa dzięki Ecoswitch i Ecofleet. Hi-eSCR (High Efficiency SCR) pozwala na zmniejszenie emisji szkodliwych gazów. Wyposażony w system Iveconnect, Stralis oferuje swojemu kierowcy pomoc w jeździe (Iveconnect Drive) jak również pomoc w zarządzaniu flotą (Iveconnect Fleet).
Dzięki tym rozwiązaniom technologicznym , jak również dzięki nowej kabinie aerodynamicznej i ergonomicznej , Stralis Hi-Way został wybrany « Ciężarówką Roku » w 2013 roku.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :