/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
À propos de Via Mobilis
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa

Ciężarówki beton używane

 686 ogłoszeń samochody ciężarowe beton używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 33
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan
Zdjęcia ciężarówka beton

Ciężarówka do betonu to pojazd używany przez przedsiębiorców budowlanych do przewozu betonu między miejscem produkcji a placem budowy na którym jest on używany. Główne typy ciężarówek beton to betonomieszarki, pompy do betonu i pompogruszki.

Betonomieszarka samochodowa jest wyposażona w mieszalnik, który kręci się aby zapobiec twardnieniu betonu : jest to ciężarówka budowlana, która pozwala na transport betonu świeżo wyprodukowanego przez betonownię.

Pompa do betonu jest wyposażona w przegubowe ramię, które służy do wyrzucania betonu w górę. Podczas konstrukcji budynku używamy pompy do betonu aby dostarczyć świeży beton na wysokie partie budowy : pompa do betonu może osiągnąć kilkadziesiąt metrów. Ramię jest później składane.

Ciężarówkę wyposażoną w mieszalnik i pompę do betonu nazywamy pompogruszką : może ona transportować beton i wyrzucać go w górę.

Konsultuj ogłoszenia używanych betonomieszarek, pomp do betonu, pompogruszek na Europa-ciezarowki.pl. Główne marki to : Mercedes, MAN, Iveco, Renault, Scania, Astra.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :