/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
À propos de Via Mobilis
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa

Ciężarówki cysterny używane

 477 ogłoszeń samochody ciężarowe cysterny używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 23
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan
Zdjęcia ciężarówka cysterna

Ciężarówka cysterna to ciężarówka wyposażona w zbiornik ze stali nierdzewnej. Służy on do transportu ładunków ciekłych, gazowych lub sproszkowanych.

Cysterny do paliw pozwalają na przewożenie różnego rodzaju paliw (ropa, paliwo do samolotu…). Cysterny do przewozu artykułów spożywczych są przeznaczone do przewozu produktów takich jak wino lub olej i mogą być schłodzone np, do transportu mleka. Cysterny do przewozu produktów chemicznych mogą zawierać kwasy, etanol, sodę i inne ciecze używane w przemyśle. Cysterny do produktów sproszkowanych są używane do przewożenia produktów chemicznych, spożywczych lub mineralnych w formie proszku. Ciężarówki cysterny do mas bitumicznych są przeznaczone do transportu ciekłego asfaltu natomiast cysterny gazowe przewożą gazy takie jak GPL.

Ciężarówki cysterny, z racji tego, iż przewożą produkty wybuchowe lub łatwopalne podlegają specjalnym przepisom ADR (transport produktów niebezpiecznych) : są one wyposażone w specyficzną sygnalizację , w gaśnice, systemy odzyskiwania toksycznych oparów a ich szczelność jest regularnie kontrolowana.

Ciężarówka cystarna może być jednozbiornikowa lub wielozbiornikowa w zależności od liczby posiadanych komór . Cysterna transportująca produkty chemiczne musi być odporna na korozję. Większość cystern jest wyposażona w pompę pozwalającą na ich wypróżnienie lub napełnienie. Operacje konserwacyjne są możliwe dzięki włazowi, który pozwala na przejście jednej osoby.

Konsultuj ogłoszenia używanych ciężarówek cystern takich marek jak Renault, Iveco, Mercedes, Volvo, MAN, Scania, DAF.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :