/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
À propos de Via Mobilis
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa

Ciężarówki DAF CF używane

 333 ogłoszeń samochody ciężarowe DAF CF używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 16
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

CF jest pośrednią gamą ciężarówek i ciągników siodłowych produkowanych przez DAF od 1998 roku. Serie CF65, CF75 i CF 85 zastępują serie 65, 75 i 85 produkowane od 1992 roku. Wyposażony w multifunkcjonalne podwozie, DAF CF jest przeznaczony do ciężkich zadań i do częstego użytkowania. Jest dostępny w wersji 2, 3 lub 4 osi, w konfiguracjach od 4×2 do 8×4.
Ciężarówki DAF CF są wyposażone w silniki PACCAR i posiadają moc zawartą między 220 a 510 KM. CF65 dysponuje silnikiem PACCAR GR 6,7 litrów, CF75 posiada silnik PACCAR PR 9,2 litrów, a CF85 jest wyposażony w silnik PACCAR MX 12,9 litrów (podobnie do XF105).
Dostępny w trzech wersjach kabiny (Krótka, Sleeper Cab lub Space Cab), DAF CF jest wyposażony w katalizator SCR, wtrysk wysokociśnieniowy SMART i system hamulcowy elektroniczny EBS. Filtr cząstek stałych sprawia, że pojazd jest zgodny z normą środowiskową EEV (Enhanced Environmentally-friendly Vehicle).
W 2013 roku DAF zaprezentował najnowsze pokolenia pojazdów ciężarowych CF, zgodnych z normą Euro 6 i wyposażonych w nowe funkcje pomocy w jeździe.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :