/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki Iveco Eurocargo używane

 540 ogłoszeń samochody ciężarowe Iveco Eurocargo używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 26
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

Eurocargo jest gamą ciężarówek i ciągników siodłowych o średnim tonażu produkowanych przez Iveco od 1991 roku. Zastąpiła ona serię Z (Zeta) sprzedawaną przez Fiat-OM (dawną filię grupy Fiat) od 1977 do 1990 roku. Odniosła ona szybki sukces : ciężarówka została wybrana « Ciężarówką Roku » w 1992 roku.
Ciężarówka do dystrybucji wieloczynnościowa, Eurocargo jest wyposażony w silnik diesel 4 lub 6 cylindrowy, którego moc oscyluje między 130 a 280 KM, a jego DMC to od 6,5 do 19 ton w zależności od modelu.
W 2000 roku, kabina Eurocargo zostaje zmieniona i ciężarówka zostaje wyposażona w silnik Iveco Tector. Od 2006 roku, daty od której obowiązuje wejście w życie normy Euro 4, jest on wyposażony również w system SCR (Selective Catalytic Reduction) z wtryskiem Adblue, co zmniejsza emisję szkodliwych substancji.
W 2013 roku Iveco przedstawiło ciężarówki Eurocargo Euro 6. Te pojazdy korzystają z wtryskiwacza « common rail » (wtrysk bezpośredni) i systemu elektronicznego wysokociśnieniowego, który pozwala na ekonomię paliwa.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :