/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki Iveco Trakker używane

 182 ogłoszeń samochody ciężarowe Iveco Trakker używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 9
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

Trakker jest gamą ciężkich ciężarówek i ciągników siodłowych budowlanych produkowanych przez Iveco od 2004 roku, zastępujących gamę Eurotrakker.
Pojazdy terenowe używane głównie w pracach budowlanych, Iveco Trakker są często wyposażone w nadwozie wywrotkę. Są to pojazdy 2, 3 lub 4 osiowe, mogące osiągać ładowność od 18 do 72 ton.
Ciężarówki Trakker są dostępne w konfiguracjach 4X2, 4X4, 6X4, 6X6 i 8X8 ; osiągają moc od 310 do 500 KM. Moc ciągników siodłowych Trakker oscyluje między 360 a 500 KM, dla konfiguracji osi 4X2, 4X4, 6X4 lub 6X6.
Ciężarówki Iveco Trakker są wyposażone w silnik Cursor 8 lub Cursor 13 których technologia pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa. Kabina Trakkera jest taka sama jak u Stralisa, istnieje w dwóch wersjach : AT (Active Time), kabina krótka, i AD (Active Day), kabina głęboka z kuszetką.
Mocny i wytrwały, Trakker znalazł się wiele razy na podium rajdu Dakar, na przykład w 2012 roku, kiedy Iveco wprowadził na rynek limitowaną serię « Trakker Limited Edition Dakar » aby uczcić swój sukces.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :