/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki Mercedes SK używane

 171 ogłoszeń samochody ciężarowe Mercedes SK używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 9
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

SK jest gamą ciężarówek i ciągników siodłowych produkowanych przez Mercedesa od 1988 do 1998 roku. Schwere Klasse (gama ciężka) zastąpiła gamę NG (Neue Generation) wprowadzoną na rynek w 1973 roku.
Wyposażony w silnik V6 lub V8 odpowiadający wymaganiom normy Euro 1 i później również Euro 2, Mercedes SK dysponuje mocą od 260 do 530 KM. Jest również jednym z pierwszych pojazdów ciężarowych wyposażonych w technologie EPS (Electronic Power Shift) i EDC (Electronic Diesel Control) : EPS pozwala na automatyczną zmianę biegów a EDC optymizuje pracę silnika.
Ciężarówka 2 lub 3-osiowa, SK posiada DMC od 16 do 22 ton. Ciągnik siodłowy SK 1748 LS (LS to Luftfederung Sattelschlepper : ciągnik siodłowy z zawieszeniem pneumatycznym) był swego czasu najmocniejszym w Europie : wyposażony w silnik OM442 V8 492 KM, został wybrany « Ciężarówką Roku » w 1990 roku.
W 1998 roku gama SK została zastąpiona przez Actrosa.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :