/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
À propos de Via Mobilis
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa

Ciężarówki Renault Midlum używane

 459 ogłoszeń samochody ciężarowe Renault Midlum używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 22
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

Midlum jest gamą pojazdów ciężarowych i ciągników siodłowych do dystrybucji miejskiej wprowadzonych na rynek przez Renault w roku 2000, jako następców gamy Midliner
Osiągające moc od 150 do 280 KM w zależności od modeli, Midlum posiada DMC od 7,5 do 18 ton. Jest wyposażony w silnik diesel z pojemnością od 4 do 6,2 litrów, istnieje również w wersji elektrycznej od 2011 roku.
Często używany w mieście, Midlum jest łatwy w manewrowaniu dzięki swojej kompaktowej kabinie i małemu promieniowi skręcania. Wyposażony w system EBS (Electronic Braking System), Midlum ma doskonałe możliwości hamowania ; jego zużycie paliwa jest również mniejsze dzięki systemowi Optifuel Solutions.
Lekka, ciężarówka Renault Midlum dysponuje zoptymizowaną ładownością. Może być ona wyposażona w różne nadwozia w zależności od użytku (przeprowadzka, dostawa, pomoc drogowa…) ale najczęściej spotykana forma to furgon 4X2

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :