/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki Scania P używane

 327 ogłoszeń samochody ciężarowe Scania P używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 16
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

Gama P jest gamą pojazdów ciężarowych produkowanych przez szwedzkiego konstruktora Scania od 2004 roku, wraz z gamami R i G, w zastępstwie serii 4.
W porównaniu do gam R i G, ciężarówki Scania P są mniejsze, lżejsze i o mniejszej mocy. Łatwe w manewrowaniu i ekonomiczne w zużyciu paliwa, pojazdy te sprawdzają się na placach budowy jak również w dystrybucji i transporcie na krótkich dystansach.
Scania P jest dostępna w 5 wersjach kabiny : 3 wersje kabiny z leżanką, 1 wersja kabina prosta i 1 wersja z kabiną krótką. Moc osiągalna to 440 KM, a moment obrotowy to 2300 Nm.
Od 2011 roku ciężarówki Scania P są wyposażone w moc chłodniczą spełniającą wymagania normy Euro 6. Aktualne modele wykorzystują system Opticruise, który optymizuje zmianę biegów jak również urządzenia EGR (Exhaust Gas Recirculation) i SCR (Selective Catalytic Reduction) które redukują emisję szkodliwych cząstek do atmosfery.
W 2013 roku, Scania zaprezentowała pierwszą ciężarówkę Euro 6 wyposażoną w silnik na gaz (mniej hałaśliwy i mniej zanieczyszczający niż silnik diesel) : P 340.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :