/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki Volvo FL używane

 168 ogłoszeń samochody ciężarowe Volvo FL używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 8
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

FL jest gamą pojazdów ciężarowych dystrybucyjnych do użytku miejskiego, produkowaną przez Volvo od 1985 roku. Volvo FL został wybrany « Ciężarówką Roku » w 1986 roku. Z DMC od 12 do 18 ton, jest to najmniejsza ciężarówka marki. Jest ona dostępna z różnymi konfiguracjami osi, od 4X2 do 8X6.
« FL » jest połączeniem « Forward Cab » i « Low-level Cab ». Kabina, niska, może być krótka, przedłużona lub podwójna. Jej design został zmieniony w 2000 roku. Volvo FLC, ciężarówka lżejsza (7,5 t w porównaniu do 10t dla innych ciężarówek tej gamy) została wprowadzona na rynek w 1997 roku. W Stanach Zjednoczonych, Volvo FL przyjął handlową nazwę « FE » (« Forward Control » i « Economy), niestety produkcja zatrzymała się w 1998 roku z powodu braku sukcesu.
Druga generacja ciężarówek Volvo FL pojawiła się w 2006 roku, natomiast trzecia została zaprezentowana w 2013 roku, zgodnie z wymaganiami normy Euro 6 : nowe FL są wyposażone w silnik D5K lub D8K, z czterema lub sześcioma cylindrami, z mocą od 210 do 280 KM. Są one wyposażone w automatyczną skrzynię biegów I-Sync, i w system regulacji wydalanych gazów EGR (Exhaust Gas Recirculation).

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :