/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki wywrotka używane

 4 657 ogłoszeń samochody ciężarowe wywrotka używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 148
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan
Zdjęcia ciężarówka wywrotka

Ciężarówka wywrotka jest wyposażona w nadwozie z otwartą skrzynią przechylaną. Wywrotka jest zamocowana na podwoziu i jest uruchamiana przez cylinder hydrauliczny. Ciężarówki wywrotki z systemem odczepianym nazywane są hakowcami jeśli są wyposażone w ramię hydrauliczne lub bramowcami jeśli są wyposażone w wysięgniki hydrauliczne pozwalające na ułożenie warstwami kilku wywrotek.

Zazwyczaj wywrót odbywa się od tyłu natomiast jeśli wywrót jest możliwy z boku są to ciężarówki z dwustronnym wyładunkiem. Istnieją również wywrotki z trójstronnym wywrotem gdzie wywrotka może przechylać się w prawą i w lewą stronę jak również do tyłu. Ciężarówka wywrotka może być wyposażona w wysięg pomocniczy który ułatwia załadunek i wyładunek.

Niektóre wywrotki są tworzone do bardzo szczegółowych zastosowań : wywrotki do transportu zbóż lub do ziaren, i wozidła do przewozu betonowych kloców i kamienia. Wywrotki do transportu zbóż są zazwyczaj wykonane z aluminium a wozidła z ciężkiej stali i z konfiguracją pół-cylindryczną aby zamortyzować upadek skał. Ten typ wywrotki równocześnie nazywany wywrotka budowlana wyposaża ciężarówki budowlane i wozidła przegubowe.

Głównymi producentami nadwozi wywrotek są Marrel, Meiller, Cif, Forez-Bennes, Benalu i Lohr. Znajdź ogłoszenia używanych ciężarówek wywrotek na europa-ciezarowki.pl

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :