Targi & Wydarzenia

Iveco Service Challenge 2018

29/03/2018 14:57:35
ECI - Aktualizacja: dnia : data - autorstwa
Targi & Wydarzenia
Iveco

Dzięki sukcesom w pierwszej edycji, konstruktor Iveco wznawia w tym roku swoją akcję pod nazwą Iveco Service Challenge. Konkurencja ta jest adresowana do wszystkich zespołów zajmujących się naprawami w europejskiej sieci Truck Stations Iveco. Po wielu etapach kwalifikacyjnych, które rozpoczęły się już w styczniu, firma nagrodzi swoich najskuteczniejszych techników.

Iveco Service Challenge 2018

Prawdziwe wyzwanie dla zespołów Iveco

W tym roku poziom wymogów wobec kandydatów został podwyższony. W zeszłym roku kryteria ocen były bowiem oparte w dużej mierze na czasie interwencji, dostępności części zamiennych oraz kompetencji technicznych członków zespołów. Przypominamy, że wygrał włoski zespół Tentori Veicoli Industriali.

W edycji 2018 organizatorzy dorzucili do kryteriów zeszłego roku dobre zarządzanie kampanią przypominającą, możliwości przyjmowania i naprawiania urządzeń w czasie poniżej 24 godzinie oraz prawdziwy audyt mierzący jakość wsparcia. Zgodnie z zasadami konkursu z roku 2017, finaliści drugiej edycji zastaną zaproszeni do centrum obsługi klienta w Turynie (Włochy).

Siła ekspertyzy

Konkurs ten nie jest na pewno wewnętrznym konkursem w Iveco. W zasadzie, w ramach europejskiego rozwoju sieci Truck Stations w Europie, konstruktorowi zależy na pokazaniu swoim klientom siłę i efektywność swoich zespołów. Klienci oczekują i wymagają określonych usług oraz rzetelnej ekspertyzy w obszarze oraz szerokiego spektrum interwencji (różne typy pojazdów lub czasu). Konkurs powinien wykazać wszystkim możliwości techników w trakcie interwencji i napraw ciężarówek. Firma mogłaby też uzyskać wewnętrzną certyfikację Truck Stations sieci oraz techników, którzy w niej pracują.

 

 

Komentarze

Informacje praktyczne

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...