Targi & Wydarzenia

Iveco przedstawia europejskim ministrom swoją ofertę pojazdów napędzanych gazem ziemnym.

23/05/2018 23:03:03
ECI - Aktualizacja: dnia : data - autorstwa
Targi & Wydarzenia
Iveco

Producent Iveco był obecny w dniach 25-27 kwietnia w Lublanie (Słowenia) podczas Dni TEN-T w 2018 roku. Producent skorzystał z okazji, aby zaprezentować całą swoją ofertę pojazdów (ciężarowych, użytkowych i autobusów) zasilanych gazem ziemnym.

Iveco przedstawia europejskim ministrom swoją ofertę pojazdów napędzanych gazem ziemnym.

Europejskie posiedzenia poświęcone polityce transportowej

TEN-T oznacza Transeuropejską Sieć Transportową. Jest to szczyt poświęcony polityce transportowej na terytorium europejskim, organizowany przez Dyrekcję Generalną ds. Skupia on zatem polityków (europejskich ministrów i posłów do Parlamentu Europejskiego) oraz przemysłowców z tego sektora.

Podczas tych spotkań poruszono różne kwestie, w tym wkład łączności cyfrowej lub rozwój bardziej przyjaznych dla środowiska środków transportu za pośrednictwem paliw alternatywnych.

Iveco, europejski lider w zakresie pojazdów napędzanych gazem ziemnym

Głównie w odpowiedzi na ten ostatni punkt Iveco wzięło udział w Dniu TEN-T. Rzeczywiście, producent już od kilku lat rozwija pojazdy napędzane gazem ziemnym.

Iveco, jedyny producent pojazdów przemysłowych obecny na dniach TEN-T, zaprezentowało publiczności, w tym ministrom i parlamentarzystom europejskim, flagowe produkty z gamy pojazdów wyposażonych w technologię "naturalnej energii".

Można było przetestować "Międzynarodowe Użyteczność Roku 2018", Daily Hi-Matic Natural Power, podobnie jak urządzenie Stralis NP 460, które zostało nazwane "Niskoemisyjnym Samochodem Ciężarowym Roku". Wreszcie, transport publiczny reprezentowany był również przez Autobus Crossway Low Entry Natural Power.

 

Komentarze

Informacje praktyczne

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...