Menu główne
Moje konto
Nowości Pojazdy Dostawcze

Renault Master ZE, nowe użytkowy elektryczne w 100%

ECI - le 17/10/2018 15:23 - autorstwa
Nowości Pojazdy Dostawcze
Renault Trucks

Grupa Renault Trucks, ogłosiła właśnie rozpoczęcie komercjalizacji Renault Master Z.E. Ten pojazd użytkowy, które działa wyłącznie na energię elektryczną, jest już widoczny w całej sieci producenta.

Renault Master ZE, nowe użytkowy elektryczne w 100%

Dostosować się do noyzch potrweb klientow

Ten nowy pojazd ma na celu odpowiedź na problemy specjalistów pracujących w gęsto zaludnionych obszarach. Rzeczywiście mają do czynienia z coraz bardziej restrykcyjną zmianą przepisów. Te ostatnie wymagają od nich ekologicznie czystych i cichych pojazdów. Pojazd elektryczny jest idealnym rozwiązaniem, aby spełnić wszystkie te ograniczenia.

Nowe Renault ma również sprzęt ułatwiający podróże w mieście. Na przykład, jest wyposażony w kamerę cofania i radar, lusterko martwego punktu i system ostrzegania pieszego, gdy pojazd jest w ruchu (zwany Z.E. Voice). Jeśli chodzi o żywotność baterii, producent ogłasza możliwość przejechania co najmniej 120 km z pełnym naładowaniem. Czas pełnego naładowania szacowany jest na godzinę szóstą.


Renault Master Z.E jest również sprzedawany w kilku wersjach, w tym w czterech wersjach van.

Renault Trucks i zakład elektromobilności

Jest to pierwsza komercjalizacja jednego ze 100% elektrycznych pojazdów flotowych Renault Trucks. Zawiera, oprócz Master Z.E, D Wide Z.E. i D Z.E. Te modele o różnych charakterystykach (od 3 do 26 ton) pozwalają producentowi pokryć większość autoryzowanych aplikacji na obszarach miejskich.
Renault Trucks od wieków wybiera opcję uwierzenia i dużego inwestowania w technologie związane z energią elektryczną. Przemysłowiec umieszcza je w centrum swojej przyszłej strategii rozwoju.

 

Komentarze