/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
À propos de Via Mobilis
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Rynek Pojazdów Ciężarowych

Trendy na rynku używanych pojazdów ciężarowych w 2022 roku

Via-Mobilis - le 12/01/2023 09:24 - autorstwa
Rynek Pojazdów Ciężarowych

Strona z ogłoszeniami Europa-Ciezarowki.pl przedstawia swój coroczny barometr z trendami zakupu używanych pojazdów ciężarowych. Dostępny dla wszystkich, barometr prezentuje oczekiwania kupujących w 2022 roku.

  Trendy na rynku używanych pojazdów ciężarowych w 2022 roku

  Dane

  Europa-Ciezarowki.pl jest stroną specjalizującą się w ogłoszeniach pojazdów ciężarowych, dzięki czemu może z łatwością uchwycić bezpośrednie zachowania profesjonalistów w trakcie poszukiwania odpowiedniego pojazdu. Barometr opiera się z na wszystkich typach wycszukiwania zrealizowanych w 2022 roku i odzwierciedla rzeczywiste trendy na rynku użuywanych pojazdów ciężarowych.

  Jakie pojazdy ciężarowe są poszukiwane najczęściej, jakie są ulubione marki i jak wygląda profil kupującego w 2022 roku?

  Barometr Europa-Ciezarowki.pl przedstawia następujący typ kupującego pojazdy ciężarowe w 2022 roku: średni wiek, ulubione media społecznościowe, priorytety, itd. Można również dowiedzieć się, które pojazdy interesują go najbardziej, które szczegóły są ważne i najczęściej wyszukiwane: marki, typy, ceny, również typy osi i napędu, rok produkcji i przebieg.

  Informacje te są ważne dla rynku 2022 roku, możesz je zgrać za darmo tutaj: https://www.europa-ciezarowki.pl/news/barometr/2022.

   

   

  Komentarze

  Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie.

  Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną ujawnione stronom trzecim.

  Anuluj subskrypcję poprzez link “Anuluj subskrypcję” naszych newsletters lub wysyłając e-mail na adres: info@via-mobilis.com

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Zastosowanie mają Zasady poufności oraz warunki użytkowania Google.

  Aktualności na bieżąco

  Prosimy czekać...