/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
À propos de Via Mobilis
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa

Rynek pojazdów ciężarowych : Barometr trendów zakupowych w 2022

Rynek pojazdów ciężarowych : Barometr trendów zakupowych w 2022

Zapoznaj się z naszym badaniem ulubionych kryteriów kupujących w sektorze używanych pojazdów ciężarowych w Polsce w 2022.

Znajdziesz tu wszystko na temat rynku używanych pojazdów ciężarowych.
Wyniki tego sektora nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic!
Miłej lektury!
Fragmenty studium
Fragmenty studium:
Studium zostało zrealizowana w oparciu o platformy, ciągniki i półnaczepy. Pokazuje jakie charakterystyki ciężarówek najbardziej interesują kupujących. Karoserie, marki, gamy, cena, przebieg km, rok produkcji, moc silnia i układ osi : sprawdź oczekiwania klientów w tym roku.

Kliknij na przycisk aby pobrać barometr:

Jesteś dziennikarzem?
Poprzednie barometry:
Chcesz znać trendy z poprzednich lat na rynku pojazdów ciężarowych? Zapoznaj się z analizami poprzednich okresów!
Co zyskujesz dzięki barometrowi:

Jaki jest cel tego studium? Lepsza znajomość kupujących! Czy wiesz, co wolą? Rozmowę telefoniczną czy korespondencję mailową? Jakie marki są przez nich najczęściej poszukiwane? Na co zwracają uwagę w pierwszej kolejności, kiedy przeglądają ogłoszenia pojazdów?

Zapoznaj się z ich najważniejszymi kryteriami wyboru: czy w przypadku kupującego cena ma większe czy mniejsze znaczenie, niż marka używanej ciężarówki? Jakie inne, ważne kryteria wchodzą w grę? Jakie są najważniejsze trendy rynku 2022?

Liczby pokazują precyzyjnie które typy pojazdów ciężarowych są najczęściej poszukiwane: naczepy, ciągniki, półnaczepy i pojazdy dostawcze. Nasze badanie podaje szczegóły: ciężarówki, wywrotki, jaki rodzaj karoserii jest najnardziej poszukiwany? Które marki i gamy pojazdów są najbardziej poszukiwane przez kupujących w podziale na typy pojazdów? Dowiesz się również jakie przebiegi pojazdów są najczęściej wyszukiwane, przedziały cenowe lub osie pojazdów. Zapoznaj się z liczbami dotyczącymi typów pojazdów ciężarówek dzięki czemu lepiej poznasz wybory kupujących!

Znajomośćrynku
Znajomość
rynku
Liczby
Liczby
Zrozumieniepotrzeb klientów
Zrozumienie
potrzeb klientów
Jeśli interesuje Cię sektor pojazdów przemysłowych, ten barometr jest najskuteczniejszym narzędziem do zrozumienia zachowań klientów i trendów rynku.
Korzystaj bez ograniczeń!

Projektujesz pojazdy ciężarowe?

Zapoznaj się z klasyfikacją marek i gam pojazdów najczęściej poszukiwanych w kategorii pojazdów używanych. Czy Twoja marka znajduje się na podium? Czy jest jedną z 3 najczęściej sprzedawanych marek? Który pojazd z twojej gamy znajduje się na pierwszym miejscu listy?

Porównaj w barometrze 2022 z poprzendimi latami i zauważ zmiany rynku w sektorze pojazdów używanych oraz zmiany konkurencyjnych marek.

Sprzedajesz pojazdy ciężarowe?

Niezależnie od tego czy jesteś dealerem czy hurtownikiem, barometr pomoże Ci lepiej poznać i sprostać oczekiwaniom Twoich potencjalnych klientów. Dowiedz się, jakie argumenty handlowe mają wpływ na sprzedaż używanych ciężarówek, jaki jest typowy profil kupującego taki sprzęt w 2022 i jakie są jego praktyki zakupowe. Poznaj również trendy roku oraz statystyki, które pomogą Ci ustalić najlepsze ceny sprzedaży poszczególnych typów pojazdów ciężarowych.

Czy Twoja ciężarówka jest najczęściej wyszukiwanym pojazdem? Uwzględnij ten fakt przy ustalaniu jej ceny. Chcesz wyróżnić swoje niektóre ogłoszenia dzięki naszym opcjom udostępniania? Posłuż się barometrem, aby wybrać właściwe ogłoszenia.

Wynajmujesz pojazdy ciężarowe?

Barometr wskazuje marki i gamy ciężarówek, które są najczęściej poszukiwane przez profesjonalistów w 2022, z uwzględnieniem najważniejszych charakterystyk wyboru ciężarówki w opcji zakup lub najem. Zaproponuj swoim klientom najlepsze pojazdy cieżarowe do wynajęcia zgodnie z preferencjami przewoźników!

Czy chcesz kupić używany pojazd ciężarowy?

Barometr to narzędzie do wynajdowania okazji. Twoja idealna ciężarówka jest najczęściej wyszukiwana? Jakie są kryteria wyboru innych kupujących? Jaką cenę są gotowi zapłacić? Nasze studium pomoże Ci dokonać dobrego wyboru.

Jeśli skupujesz pojazdy, barometr pomoże Ci znaleźć takie pojazdy ciężarowe, które następnie odsprzedasz po dobrej cenie.

Czy jesteś zainteresowany licytacją ciężarówki?

Korzystaj z dancyh barometru aby ustalać ceny, górne progi lub wygrywać licytacje!

Jesteś dziennikarzem?

Udostępniamy nasze studium tak, aby jak największa liczba osób mogła je poznać. Co roku informuj o zmianach na rynku używanych pojazdów ciężarowych oraz o najważniejszych trendach posługując się przykładowymi cyframi.

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...