/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Pojazdy dostawcze używane

 6 323 ogłoszeń dostawczaki używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 302
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki pojazd dostawczy :

Mercedes, Renault, Iveco, Volkswagen, Ford, Peugeot, Fiat, Citroën
Furgon dostawczy

Lekki pojazd dostawczy lub pojazd dostawczy to pojazd użytkowy z dopuszczalną masą całkowitą niższą niż 3,5 tony. Nawet jeśli największe pojazdy użytkowe przypominają ciężarówki, to jednak odrębna kategoria pojazdu. Używane do przewozu osób lub towarów, pojazdy dostawcze najczęściej jeżdżą w centrum miasta i na krótkich odległościach. Są one głównie stosowane przez rzemieślników i firmy (budownictwo, handel, hotelarstwo i gastronomia)

Istnieją dwa główne rodzaje pojazdów dostawczych : furgon dostawczy i dostawcze podwozia z kabiną na które można dopasować wiele nadwozi : platforma, skrzynia, zabudowa chłodnia, zabudowa burtoplandeka, …

Niektóre pojazdy dostawcze są przeznaczone dla bardzo szczegółowych zastosowań : pojazd do transportu koni, karetka, pomoc drogowa, food truck, windy do mebli. Furgon dostawczy to bez wątpliwości najczęściej spotykane nadwozie.

Często używane do przeprowadzek, furgony mogą posiadać drewniane ściany i czasami są wyposażone w windę co ułatwia załadunek i rozładunek.

Konsultuj ogłoszenia głównych modeli używanych pojazdów dostawczych : Iveco Daily, Renault Master, Mercedes Sprinter, Fiat Ducato, Volkswagen Crafter, Ford Transit i Nissan Cabstar na Europa-ciezarowki.pl.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :