/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Wozy asenizacyjne używane

 373 ogłoszeń wozy asenizacyjne używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 18
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki wóz asenizacyjny :

Mercedes, MAN, Renault, Scania, DAF, Volvo, Iveco, Kaiser

Pojazd asenizacyjny jest pojazdem komunalnym służącym do wywozu nieczystości ciekłych z szamb bezodpływowych bezpośrednio do punktów zlewnych. Pojazd asenizacyjny jest wyposażony w cysternę i pompę wysokociśnieniową. Mówimy o pojeździe asenizacyjnym mieszanym jeśli pojazd jest wyposażony w kompresor i szybkozłącze pozwalające na zasysanie nieczystości.
Większość pojazdów asenizacyjnych to pojazdy ciężarowe o DMC pow. 3,5 takich marek jak Renault, Mercedes, Iveco, DAF lub Volvo. Możemy spotkać również przyczepy i naczepy asenizacyjne jak również pojazdy dostawcze, którym mały rozmiar pozwala poruszać się w wąskich miejscach. Niektórzy konstruktorzy są specjalizowani w pojazdach asenizacyjnych (Rivard, Chouette).
Aby odpowiedzieć na potrzeby klientów w zakresie ochrony środowiska, konstruktorzy stworzyli pojazdy asenizacyjne-recykling pozwalające na oszczędność wody. Klasyczny pojazd asenizacyjny zużywa średnio 5000 m3 wody pitnej rocznie, natomiast pojazd asenizacyjny recyklingujący może działać przy pomocy filtrowanych ścieków.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :