/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciągniki siodłowe Renault Magnum używane

 68 ogłoszeń ciągniki siodłowe Renault Magnum używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 4
<<
<
1 2 3 4
>>

Największe marki ciągnik siodłowy :

DAF, Iveco, Renault, Scania, Volvo, MAN, Mercedes, Terberg

Magnum jest gamą ciężarówek i ciągników siodłowych produkowanych przez Renault od 1990 roku. Nazywany AE na początku, Renault Magnum wyróżnił się pomiedzy innymi ciężarówkami swoją płaską kabiną i mocą. Szybko osiągnął sukces i został wybrany Ciężarówką Roku 1991.
Wyposażony w silnik Mack V8 w pierwszych modelach, od 1995 roku Magnum jest wyposażony w silnik Volvo DXi mogący osiągać moc 520 KM. Dostępny w wielu konfiguracjach osi (4X2, 6X2, 6X4), jego DMC to 44 tony. Automatyczna skrzynia biegów Optidriver+ pozwala na obniżenie zużycia paliwa i oferuje wygodniejszą jazdę.
W czasie swojej kariery, Renault Magnum przeszedł kilka zmian technicznych i estetycznych : w 1997 roku zmienia nazwę na Magnum Intégral (nowa kabina), w 2001 roku staje się Magnum E-Tech (silnik Mack E7 dla normy Euro 3). W 2011 roku Renault wprowadza na rynek serię specjalną nazwaną Magnum Legend, z okazji 20-lecia istnienia gamy.
W 2013 roku, przy okazji wejścia w życie normy Euro 6, Magnum zostaje zastąpiony przez gamę T, nową gamę pojazdów długodystansowych od Renault.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :