/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Dostawcze wywrotki używane

 445 ogłoszeń dostawcze wywrotki używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 22
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki dostawcza wywrotka :

Iveco, Renault, Mercedes, MAN, Isuzu, Piaggio, Fiat, Volkswagen
Dostawcza wywrotka

Wywrotka dostawcza jest wyposażona w przechylaną skrzynię zamocowaną na podwoziu. Skrzynia w hakowcu jest odłączana : jest ona przymocowana do podwozia za pomocą ramienia Ampliroll. Na standardowej wywrotce wywrót odbywa się do tyłu ale pojazd dostawczy może mieć dwustronny wyładunek (wywrót odbywa się do tylu i na bok) lub trójstronny wywrot (wywrotka może przechylać się w prawą i w lewą stronę). Wywrót odbywa się najczęściej dzięki cylindrowi hydraulicznemu.

Pojazdy dostawcze wywrotki są czasami wyposażone w wysięg pomocniczy co pozwala wywrotce na łatwiejszy załadunek i wyładunek towarów. Transportują one materiały budowlane, gruz, odpady, i są one używane w branży budowlanej. Wywrotki używane przez przewoźników są wyposażone w boczne ruchome burty natomiast wywrotki używane przez małych przedsiębiorców posiadają raczej

Sprawdź ogłoszenia używanych furgonetek wywrotek marki Iveco, Renault, Mercedes, Nissan, Isuzu, Ford i Fiat na europa-ciezarowki.pl.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :