/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki furgon używane

 1 415 ogłoszeń samochody ciężarowe furgon używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 68
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan
Zdjęcia ciężarówka furgon

Furgon to ciężarówka, która jest wyposażona w nadwozie złożone z zamkniętej skrzyni położonej na podwoziu. Ciężarówka furgon jest używana do transportu wszystkich rodzajów towarów.

Objętość ładunku furgonu jest wyrażana w metrach sześciennych a masa całkowita pojazdu jest wskazywana w tonach. Te dwa czynniki oznaczają wydajność furgonetki w drogowym transporcie towarów.

Ciężarówka furgon może być wyposażona w zależności od użytkowania : z linami i z zaczepami do przeprowadzek (furgon do przeprowadzek), ze specjalistycznym wyposażeniem do przewozu odzieży (furgon do transportu odzieży) lub do transportu napojów (furgon do przewozu napojów). Winda jest dostępna w niektórych modelach co ułatwia załadunek i wyładunek ciężarówki.

Skrzynia ciężarówki zazwyczaj otwiera się od tyłu, ale niektóre furgonetki są wyposażone w sztywną składaną ścianę co pozwala na załadunek i wyładunek towaru z boku ciężarówki. Furgon jest nazywany polyfond (z drewnianymi ścianami) jeśli posiada specjalistyczne pokrycie wewnątrz co pozwala na wzmocnienie izolacji : chodzi o płyty sklejkowe na których są zamocowane szyny mocujące, które podtrzymują przewożony towar. Istnieją tez furgony dwupoziomowe ale większość z nich posiada tylko jeden poziom.

Znajdź wszystkie ogłoszenia używanych furgonów na europa-ciezarowki.pl.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :