/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Furgony dostawcze używane

 2 702 ogłoszeń furgony dostawcze używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 129
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki furgon dostawczy :

Mercedes, Volkswagen, Iveco, Renault, Ford, Fiat, Peugeot, Opel

Furgon dostawczy lub furgonetka to najpopularniejszy pojazd użytkowy. Furgony i pojazdy dostawcze mają DMC mniejsze niż 3,5 tony.

Stosowany głównie do transportu towarów na krótkich dystansach ( dostawy i dostawy poczty) furgon może posiadać pogłębioną kabinę co pozwala na przewóz kilku pasażerów Czasami mogą posiadać drewniane ściany co pozwala na wzmocnienie izolacji i mogą być wyposażone w windę przydatną np, przy przeprowadzkach. Amatorzy podróży często kupują używane furgonetki i wyposażają je przekształcając je w samochody kempingowe.

Furgony dostawcze istnieją w dwóch wersjach : trakcyjnych lub napędowych. W wersji trakcyjnej, koła napędowe są umieszczone z przodu co pozwala na uzyskanie większej ładowności i zmniejszenie ciężaru. W wersji napędowej koła napędowe są umieszczone z tyłu pojazdu użytkowego i zwiększają przyczepność.

Gabaryt furgonu jest określony przez nazwę typu L2H2 gdzie L2 odnosi się do długości i H2 do wysokości.

Furgony L1H1 są najmniejsze. L1H2 posiadają większą wysokość a L2H1 mają większą ładowność.Furgony L2H2 łączą dużą wysokość i dużą ładowność. Natomiast L2H3 oferują około 13m ładowności. L3H2 mierzą ponad 3,7 m wewnątrz a L3H3 to największe dostępne modele.

Sprawdź ogłoszenia używanych furgonów marki Mercedes, Iveco, Renault, Fiat, Volkswagen, Ford i Peugeot.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :