/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki chłodnie używane

 673 ogłoszeń samochody ciężarowe chłodnie używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 33
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan
Zdjęcia ciężarówka chłodnie

Ciężarówka chłodnia jest pojazdem wyposażonym w skrzynię chłodnię i w agregat chłodniczy. Jest ona używana do przewozu produktów spożywczych w niskiej temperaturze. Prawo ważne w ponad 50 krajach uznaje trzy klasy chłodzenia : klasa A (od 0 do 12°), klasa B (od -10 do +12°) i klasa C (od -20 do +12°).

Agregat chłodniczy pozwala ciężarówce chłodni na tworzenie zimna, w przeciwieństwie do ciężarówki izotermy, która potrafi tylko niską temperaturę utrzymać przez pewien okres czasu. Główni producenci agregatów chłodniczych to Carrier, Thermoking i Ecofridge.

Skrzynia chłodnia to skrzynia izotermiczna, która może być jednotemperaturowa (jedna przestrzeń do przechowywania) lub wielotemperaturowa jeśli jest wyposażona w jeden lub więcej przedziałów pozwalających na przechowywanie żywności w różnych temperaturach w osobnych przedziałach. Marki specjalizowane w produkcji chłodni-mroźni to Lamberet i Chereau.

Niektóre ciężarówki chłodnie są przeznaczone dla specyficznego użytkowania : transport mięsa, transport kwiatów na półkach. Skrzynia chłodnia może posiadać dwa poziomy a niektóre są wyposażone również w windę.

Konsultuj ogłoszenia używanych marki Renault, Mercedes, Iveco, DAF, Volvo, Scania, MAN.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :