Nowości Pojazdy Ciężarowe

Actros1: seria limitowana na rynek Wielkiej Brytanii

ECI - 23/03/2018 09:54:25 - autorstwa
Nowości Pojazdy Ciężarowe
Mercedes

Mercedes-Benz niedawno ogłosił pojawienie się Actros1, serii stworzonej specjalnie na rynek angielski. Wyprodukowana tylko w 100 egzemplarzach, ciężarówka jest sprzedawana w tym kraju od marca 2018 roku. Konstruktor obiecuje przyszłym nabywcom sprzęt wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, których można pozazdrościć.

Actros1: seria limitowana na rynek Wielkiej Brytanii

Stworzona do dalekiego transportu

Actros1 został zaprojektowany, aby sprostać oczekiwaniom kierowców drogowych. Ciężarówka jest solidna i bezawaryjna oraz oferuje duży komfort. Fotele zostały precyzyjnie zaprojektowane, a Mercedes-Benz postanowił wyposażyć tę ekskluzywną serię w przestrzenną kabinę, leżankę z materacem premium oraz w sprzęty takie jak lodówka, kuchenka mikrofalowa. Pojazd ten jest przeznaczony do długich tras, dając jednocześnie niesamowity komfort jazdy kierującemu.

Najnowsze technologie na wyposażeniu

Aby odróżnić się od innych pojazdów i sprawić, że Actros1 zostanie sztandarowym produktem Mercedes-Benz, konstruktor wyposażył nową ciężarówkę w najnowsze technologie. Dzięki systemowi bezpieczeństwa ze wspomaganiem hamowania (ABA4), Actros1 jest w stanie zredukować ryzyko wypadku w oparciu o system rozpoznawania pieszych, identyfikację ewentualnych zagrożeń lub uruchomienie automatycznego hamowania. Ta limitowana seria jest również wyposażona w silnik najnowszej generacji, co umożliwia zredukowanie zużycia oleju napędowego aż o 5%. Actros1 jest bardzo nowoczesnym modelem z ciekawą sylwetką oraz nieograniczonymi możliwościami komunikacji (Bluetooth, GPS, radar, wsparcie klienta,…).

Stworzony wyłącznie dla kierowców ciężarówek w Wielkiej Brytanii, Mercedes-Benz Actros1 jest sprzedawany od marca 2018 na terenie tego kraju. Zachęcamy do jak najszybszego zakupu jednego z tych pojazdów. Actros1 jest przeznaczony tylko dla 100 właścicieli.

 

 

Komentarze

Informacje praktyczne

Aktualności na bieżąco

Prosimy czekać...