Konstruktor Pojazdów Ciężarowych

T High Renault Sport Racing: limitowana edycja to tylko 99 egzemplarzy

ECI - 30/07/2018 15:23:22 - autorstwa
Konstruktor Pojazdów Ciężarowych
Renault Trucks

Renault Trucks i Renault Sport Racing zjednoczyły swoje siły tworząc limitowaną edycję T High Renault Sport Racing, dedykowaną osobom poszukującym wyjątkowej przyjemności z jazdy. Ta specjalna seria to jedynie 99 pojazdów.

T High Renault Sport Racing: limitowana edycja to tylko 99 egzemplarzy

Sportowy i elegancki model

Wyposażony w silnik o pojemności 13 litrów i moc 520 koni (382 kW) oraz całkowicie zautomatyzowaną skrzynię biegów Optidriver, T High Renault Sport Racing to jedna z najmocniejszych ciężarówek na rynku.Bardzo łatwo ją rozpoznać dzięki sportowej sylwetce i żółtej karoserii Sirius z czarnymi, błyszczącymi elementami (na przykład na obudowie lusterek, logo Renault lub na osłonie chłodnicy), co przywołuje od razu skojarzenia z modelami Renault Sport. Aby jeszcze bardziej podkreślić ten efekt, słynna żółto - czarna szachownica znajduje się też na bocznych owiewkach.

Tak ja wszystkie pojazdy produkowane przez Renault Trucks, ta edycja limitowana, jest rozpoznawalana dzięki numerowanej tablicy rejestracyjnej, produkwanej w zakładzie Bourg-en-Bresse en France.Posiada ona również oznaczenie Origine France Garantie.

Dopracowany styl wnętrza

Zamysłem konstruktorów T High Renault Sport Racing nie było jedynie stworzenie wydajnej i mocnej ciężarówki. Inżynierowie pomyśleli również o komforcie i stylu wnętrza. Dzięki temu, oprócz zupełnie płaskiej podsufitki, kabina została wyposażona w elementy wysokiej jakości pasujące do zewnętrznej kolorystyki pojazdu. Fotele i kierownica są czarne, z żółtymi przeszyciami. Przeszycia te są widoczne również na kuszetce i podłodze. Sportowy charakter tej ciężarówki podkreśla również węglanowe wykończenie deski rozdzielczej i sprzęgła (również żółte) oraz pasów bezpieczeństwa.

 

 

Komentarze