Menu główne
Moje konto
Nowości Pojazdy Ciężarowe

Renault Trucks D et T: nowe wersje 2019

ECI - le 20/12/2018 16:46 - autorstwa
Nowości Pojazdy Ciężarowe
Renault Trucks

Renault Trucks wprowadza na rynek dwie nowe wersje swoich flagowych modeli w ofercie Distribution (D i D Wide) oraz Long Distance (T i T High). Można je teraz zamówić u producenta.

Renault Trucks D et T: nowe wersje 2019

D 2019: nowa aerodynamika

Skupiono się głównie na aerodynamice D 2019 i D wersjach Szerokie 2019. Rzeczywiście, jego poprawa powinna prowadzić do zmniejszenia ilości zużytego paliwa i emisji (CO2). Jest to nieistotne kryterium dla pojazdu przeznaczonego do ewolucji w środowisku miejskim. Ta nowa wersja jest wyposażona w nowy regulowany deflektor dachowy i deflektory boczne najnowszej generacji. Ten sprzęt będzie promował przepływ powietrza na karoseri.

Dostępne silniki spełniają przyszłe przepisy Euro 6 Step D obowiązujące w 2019 roku. Różne systemy przyczyniają się również do poprawy komfortu jazdy i bezpieczeństwa. Jest tak na przykład w przypadku regulowanego ogranicznika prędkości (ASL) i adaptacyjnego tempomatu (ACC).

T 2019: bardziej ekonomiczny i komfortowy

Modele 2019 T i 2019 T T High są również wyposażone w silniki, które są zgodne ze standardem Euro 6 Step D. Zostały one opracowane w celu obniżenia zużycia paliwa przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu wydajności. Przesuwanie jest zapewnione przez automatyczny regulator analizujący topografię drogi. Oba modele zawierają również nową wersję systemu Eco Cruise Control, regulującą prędkość. Renault Trucks szacuje, że zużycie paliwa jest o 3% niższe w porównaniu ze starszymi odpowiednikami.
Podjęto również wysiłki w kabinie, stosując nowe wykończenia i wysokiej jakości materiały, w tym karbon i skórę. Dostosowania są możliwe dla klientów, którzy żądają ich od swojego sprzedawcy.

 

 

Komentarze