/themes/plugins/font-awesome5/css/all.min.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?
Konstruktor Pojazdów Ciężarowych

5 DAF XF dla Team Graff

Via-Mobilis - le 13/05/2019 16:24 - autorstwa
Konstruktor Pojazdów Ciężarowych DAF

Team Graff Racing będzie w tym roku korzystało z pięciu ciągników XF 480 FT 4X2 Super Space Cab. Przekazanie kluczy w obecności Dyrektora Generalnego DAF Truck France, pana Philippe Canetti, nastąpiło w siedzibie stajni w Morangis.

  5 DAF XF dla Team Graff

  Team Graff Racing

  Jean-Philippe Grand, zdobywca Mistrzostw Francji Formuły Ford w 1984 roku, stworzył rok później stajnię sportów Graff Racing i uczestniczył w wielu zawodach w Europie oraz na świecie. Stajnia ta okazała się skuteczna w Formule Renault jak i Formule 3. W 2019 roku, zespół składający się z 25 członków, uczestniczył w Michelin Le Mans Cup i European Le Mans Series (Elms), dwa wyścigi wytrzymałościowe na poziomie europejskim.

  Po zdobyciu piątego miejsca 24 Godzinnego Le Mans w edycji 2017 roku, zespół chciałby również zająć miejsce na podium w tym roku.

  DAF XF stworzona do długich tras

  Graff Racing pokonuje wiele kilometrów (około 30.000 km w sezonie 2019) co oznacza, że potrzebuje pewnych i solidnych pojazdów, które jednocześnie zużywają niewiele paliwa. Wybór padł na DAF XF. Dzięki zainstalowaniu wielu nowych systemów, oszczędność paliwa w stosunku do konkurencji wynosi 7 %.

  DAF XF jest wyposażona w silnik PACCAR MX-13 o mocy 483 koni oraz wiele urządzeń wspierających bezpieczeństwo (alarmowanie posiw razie zjazdu z pasa, hamowanie awaryjne lub regulacja prędkości). Oprócz tych pojazdów, DAF posiada kompetentne zespoły w swojej sieci i gwarantuje rzetelne działania utrzymania ruchu.

   

   

  Komentarze

  Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie.

  Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną ujawnione stronom trzecim.

  Anuluj subskrypcję poprzez link “Anuluj subskrypcję” naszych newsletters lub wysyłając e-mail na adres: info@via-mobilis.com

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Zastosowanie mają Zasady poufności oraz warunki użytkowania Google.

  Aktualności na bieżąco

  Prosimy czekać...