/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciągniki siodłowe MAN TGA używane

 130 ogłoszeń ciągniki siodłowe MAN TGA używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 7
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciągnik siodłowy :

DAF, Iveco, Renault, Scania, Volvo, MAN, Mercedes, Freightliner

TGA ( “Trucknology Generation A”) jest gamą ciężkich ciężarówek i ciągników siodłowych produkowanych przez niemieckiego konstruktora MAN od 2000 roku. Zastąpiła ona gamę F2000 wprowadzoną na rynek w 1994 roku. MAN TGA został wybrany « Ciężarówką roku 2001».
Wyposażony najpierw w silnik D28 (silnik diesel 6 cylindrów 12,816 litrów i 460 KM), MAN TGA został później wyposażony w silniki D20 i D26. Od 2004 roku posiada Common Rail jak również system hamowania MAN BrakeMatic (EBS, ABS, zwalniacz PriTarder), EGR (Exhaust Gas Recirculation) i filtr cząstek stałych MAN PM-KAT.
Dostępny w różnych konfiguracjach osi, od 4X2 do 8X8, TGA posiada DMC 19 ton i DMC w zestawie 40 ton. Może być wyposażony w wiele nadwozi : wywrotka, pompa do betonu, platforma, wiertnica…Istnieje 6 wersji kabiny dla MAN TGA : M (kabina krótka), L (kabina przedłużona), LX , i XL, XLX i XXL dla największych kabin.
W 2006 roku gama TGA została zastąpiona gamami TGS (transport ciężki dla branży budowlanej i dystrybucji) i TGX (długodystansowe).

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :