/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciągniki siodłowe Mercedes Actros używane

 469 ogłoszeń ciągniki siodłowe Mercedes Actros używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 23
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciągnik siodłowy :

DAF, Iveco, Renault, Scania, Volvo, MAN, Mercedes, Freightliner

Actros jest gamą ciężarówek i ciągników siodłowych produkowanych przez niemieckiego konstruktora Mercedesa od 1997 roku, zastępującą gamę SK. Jest to największy pojazd ciężarowy produkowany przez konstruktora. Mercedes Actros został wybrany « Ciężarówką Roku » w 1997, 2004, 2009 i w 2012 roku.
Wyposażone seryjnie w automatyczną skrzynię biegów Mercedes PowerShift3, Actrosy są dostępne w 4 kategoriach mocy, od 420 do 510 KM. Ich DMC wynosi od 18 do 26 ton w zależności od modeli, a DMC zestawu wynosi 40 ton. Zbiorniki paliwa Actrosa mają pojemność do 1300 litrów paliwa, co jest przydatne w transporcie długodystansowym. Istnieją cztery typy kabiny w Mercedesach Actrosach : ClassicSpace, StreamSpace, BigSpace i GigaSpace .
Wyposażone w silnik diesel BlueEfficiency Power 6 cylindrowy (7,7 litrów, 10,7 litrów, 12,8 litrów lub 15,6 litrów), Mercedes Actros jest wyposażony w Common Rail X-Pulse. Co do normy Euro 5, oszczędność paliwa była 7% wyższa od tej osiągniętej dla normy Euro 4. Przy przejściu na normę Euro 6, ona jeszcze się zwiększyła (5% więcej oszczędności *). Actrosy są wyposażone w filtr cząstek stałych, w SCR z dodatkiem Adblue i EGR.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :