/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciągniki siodłowe Renault Premium używane

 232 ogłoszeń ciągniki siodłowe Renault Premium używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 12
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciągnik siodłowy :

DAF, Iveco, Renault, Scania, Volvo, MAN, Mercedes, Terberg

Premium jest gamą ciągników siodłowych i ciężarówek produkowanych przez Renault od 1996 roku. Zastąpiła ona gamę R, której produkcja rozpoczęła się w 1980 roku.
Gama Renault Premium zawiera trzy wersje : Premium Route (długodystansowa), Premium Distribution (dystrybucja) i Premium Lander (budowlane).
Ciągnik siodłowy Renault Premium Rout*e jest wyposażony w *silnik diesel 6 cylindrowy 9,8 lub 11,1 litrów, przy mocy osiągającej 460 KM. Dostępny w konfiguracjach 4X2 lub 6X2, jego DMC może osiągać 44 tony. Premium Route był w swojej historii poprawiany kilka razy : common rail dla normy Euro 3, SCR przez wtrysk Adblue dla normy Euro 4, automatyczna skrzynia biegów Optidriver dla normy Euro 5.
Gama Premium Distribution zawiera ciągniki siodłowe (DMC 44 tony) i ciężarówki (DMC od 16 do 32 ton). Pojazdy z gamy Premium Lander są dostosowane do prac na ciężkim terenie np. na placach budowy.
Z okazji wejścia w życie normy Euro 6, w 2014 roku, Renault zaprezentował gamę T, która zastępuje gamy Premium i Magnum w transporcie długodystansowym. Premium Distribution został zastąpiony przez gamę D, natomiast Premium Lander przez gamę C.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :