/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciągniki siodłowe Scania R używane

 503 ogłoszeń ciągniki siodłowe Scania R używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 24
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciągnik siodłowy :

DAF, Iveco, Renault, Scania, Volvo, MAN, Mercedes, Freightliner

R jest gamą ciężarówek i ciągników siodłowych dystrybucyjnych i długodystansowych produkowanych przez szwedzkiego konstruktora Scania od 2004 roku, jako następca Serii 4. Streamline jest nazwą ciężarówek Scania gam R i G przeznaczonych do transportu długodystansowego. Scania R Streamline jest optymizowany pod względem niskiego zużycia paliwa.
Scania R jest wyposażona w silnik V8, którego moc oscyluje między 310 i 730 KM. R730 jest tym samym jednym z najmocniejszych ciągników siodłowych na rynku. Scania R jest dostępna w różnych konfiguracjach osi, od 4X2 do 8X4. Istnieją trzy wersje kabiny dla Scania R : Klasyczna, Highline i Topline.
W związku z wejściem w życie normy Euro 6, Scania R została wyposażona w EGR (Exhaust Gas Recirculation) i w SCR (Selective Catalytic Reduction). Posiada ona automatyczną skrzynie biegów Opticruise, Scania Driver Support (pomoc dla kierowcy) i ACC (« Adaptative Cruise Control » : adaptacyjne dostosowanie prędkości).
Lubiany przez kierowców pojazdów ciężarowych dzięki swojej mocy i estetyce, Scania R została wybrana « Ciężarówką Roku » dwa razy, w 2005 i 2010 roku.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :