/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Przyczepy używane

 1 988 ogłoszeń przyczepy używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 91
<<
<
1 2 3 4 5
>>
Zdjęcia Przyczepa

Przyczepa ciężarowa to pojazd bezsilnikowy ciągniony przez pojazd ciężarowy. Przyczepa i ciężarówka stanowią razem zestaw nazywany ciężarówka z przyczepą.

Przeznaczona do transportu ładunków, przyczepa może posiadać jedną lub więcej osi do unoszenia ładunku. Przyczepy drogowe podobnie jak pojazdy ciężarowe posiadają wiele nadwozii : platforma, wywrotka, furgon, firanka… Istnieją również przyczepy do transportu kontenerów dla transportów złożonych i przyczepy specjalizowane w użytkowaniu innym niż transport ładunków : sklep, zwyżka, betoniarka lub przyczepa kempingowa.

Przyczepa musi być zarejestrowana, kiedy jej DMC przekracza 500 kg. Jeśli DMC przyczepy przekracza 3,5 tony, przepisy przewidują coroczne badania techniczne pojazdu ciężarowego.

Przyczepa drogowa, którą znamy jest potomkiem dawnych dorożek ciągnionych przez konie. Po wynalezieniu opony w 1887 roku i pojawieniu się pierwszych ciężarówek z silnikiem termicznym , współczesne przyczepy zanotowały prawdziwy wzrost w pierwszej połowie 20 wieku.

Konsultuj ogłoszenia używanych przyczep głównych producentów : Fruehauf, Samro, Krone, Lecitrailer.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :