/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Zestawy drogowe używane

 152 ogłoszeń zestawy drogowe używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 8
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki zestaw drogowy :

MAN, Mercedes, Scania, DAF, Renault, Volvo, Iveco, Krone

Zestaw drogowy to rodzaj pojazdu należący do rodziny pojazdów ciężarowych składający się z ciągnika siodłowego i naczepy. Naczepa jest połączona z ciągnikiem za pomocą siodła. Zestaw drogowy nie może być porównywany z pociągiem drogowym, który jest pojazdem składającym się z ciągnika siodłowego i kilku przyczep, który nie jest dozwolony do ruchu w większej części Europy.

W większości europejskich krajów, maksymalna długość zestawu drogowego wynosi 16.50 metrów. Od 1 stycznia 2013, zestaw do 4 osi ma całkowitą dopuszczalną masę 38 ton. W zestawie posiadającym więcej niż 4 osie, dopuszczalna masa całkowita została zwiększona do 44 ton, a maksymalna ładowność na oś najbardziej obciążoną osi nie może przekraczać 12 ton. Od 6 osi, dodatkowa tona ładunku jest przydzielona w celu skompensowania wagi szóstej osi. Dopuszczalna masa całkowita ciągnika musi wynosić co najmniej 44 ton i DMC przyczepy może wahać się od 37 ton dla 2 osi do 38 ton dla 3 osi.

Nadwozia zestawów drogowych są takie same jak naczepy : wywrotka, firanka, pojazdy do transportu samochodów, plandeka, dłużyca, … Do przewozu nadmiernych obciążeń obowiązują szczególne przepisy, jak również do przewozu okrągłych bali drewnianych : dopuszczalna masa całkowita zestawów przegubowych do transportu drewna zostaje zwiększona do 48 ton jeśli mają 5 osi i do 57 ton jeśli mają 6 lub więcej osi. Ich długość może osiągnąć 18,75 metrów.

Sprawdź ogłoszenia używanych zestawów drogowych marki Renault, Volvo, Scania, DAF, IVECO, MAN i Mercedes.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :