/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Dostawcze platformy używane

 249 ogłoszeń dostawcze platformy używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 12
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki dostawcza platforma :

Mercedes, Iveco, Renault, Volkswagen, Ford, Nissan, MAN, Mitsubishi

Dostawcza platforma to pojazd użytkowy, którego podwozie jest wyposażone w platformę często posiadającą burty opuszczane na boki. Dostawcza platforma może być przykryta plandeką, nazywamy ją wtedy dostawczą burtoplandeką. Niektóre dostawcze platformy są wyposażone w dodatkowy dźwig ułatwiający załadunek. Nie powinno się mylić dostawczej platformy z dostawczym podwoziem z kabiną na który możemy dopasować nadwozie , zazwyczaj skrzynię furgonu.

Dostawcze platformy są często używane przez przedsiębiorców zajmujących się pracami budowlanymi jak również przez pejzażystów zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych. Dostawcze do transportu samochodów to dostawcze platformy wyposażone w ładownie pozwalające na wprowadzenie na nie pojazdów.

Na Europa-ciezarowki.pl konsultuj ogłoszenia używanych dosatwczych platform takich marek jak : Iveco, Renault, Mercedes, Fiat, Nissan, Ford.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :