/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Śmieciarki używane

 529 ogłoszeń śmieciarki używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 26
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki śmieciarka :

DAF, Mercedes, Renault, MAN, Iveco, Volvo, Scania, Fuso

Smieciarka lub ciężarówka do wywozu śmieci jest pojazdem komunalnym przeznaczonym do zbioru i wywozu odpadów komunalnych do miejsca ich składowania, na wysypisko śmieci lub na miejsce ich utylizacji. Smieciarki są wyposażone w zgniatarkę dzięki czemu zwiększa się pojemność pojazdu.
Wcześniej odpady komunalne były zbierane ręcznie i transportowane w « wozidłach », rodzaju przyczep ciągniętych przez konie i posiadających wywrot umożliwiający ich opróżnienie. Pierwsza śmieciarka została wprowadzona na rynek w Stanach Zjednoczonych w 1938 roku.
W dzisiejszych czasach śmieciarki dysponują systemem załadowczym dostosowującym się do rozmiaru kontenera. Niektóre śmieciarki są wyposażone w urządzenie ważące pozwalające na precyzyjne określenie masy śmieci.
Głównymi producentami śmieciarek są Semat, Faun, Dennis i Eurovoirie. Nadwozia śmieciarki są czasem montowane na podwozia takich marek jak Renault, Mercedes, Iveco lub Volvo. W ciągu ostatnich lat konstruktorzy stworzyli gamę śmieciarek mniej zanieczyszczających, w wersji elektrycznej lub GNV.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :