/themes/plugins/fancybox/css/fancybox.css
Menu główne
Przydatne informacje
Kupić
Sprzedać
Przydatne linki
Potrzebujesz pomocy ?
Dzień dobry, wprowadź swoje hasło
  Zamieść ogłoszenie
Moja strefa
Zaloguj się
Jesteś pierwszy raz na tej stronie?

Ciężarówki Hakowiec używane

 1 315 ogłoszeń samochody ciężarowe Hakowiec używane

CIEKAWE
Wyświetlanie 1 z 63
<<
<
1 2 3 4 5
>>

Największe marki ciężarówka :

Mercedes, MAN, Renault, Iveco, Volvo, DAF, Scania, Nissan

Ciężarówka hakowiec to pojazd, którego skrzynia jest ruchoma. Składa się on z dwóch głównych części : ramy pomocniczej i ruchomego wychylnego ramienia. Wychylne ramię posiada zazwyczaj na szczycie hak. Hakowiec nie powinien być mylony z bramowcem , którego system mocowania jest inny i który może ładować kilka kontenerów jednocześnie.

Główni producenci ramień przegubowych to : Guima, Dalby, Marrel, Hyva, Jimeca. Marrel stworzył system hakowy Ampliroll i jest on również twórcą innych systemów mocowniczych dla hakowców.

Ciężarówka Ampliroll może być wyposażona w wysięg pomocniczy. Jest on używany do podnoszenia wszystkich rodzajów skrzyń i kontenerów. Zyskał on zwolenników wśród transportowców,przedsiębiorców budowlanych jak również rolników. Niektóre skrzynie lub kontenery przymocowane do hakowców są do specyficznego użytku : komunalne , do odpadów, na wysypiska, transport błota…

Konsultuj ogłoszenia używanych hakowców na Europa-ciezarowki.pl. Znane marki takie jak Renault, Mercedes, Iveco, DAF, MAN, Volvo, Scania.

Europa-Ciężarówki.pl jest stroną web ogłoszeń drobnych samochodów ciężarowych używanych, nowych lub powypadkowych

Giełda pozwalająca na kontakt między sprzedawcami i kupującymi (kupno / sprzedaż / wynajem długoterminowy) z rynku pojazdów ciężarowych i transportu.


Inne strony grupy :